Přejít na obsah

Kované mříže | Kovovýroba Plzeň

Kované mříže

Od samotných začátků hystorie uměleckého kovářství Plzeňské kovovýroby patří ručně kované mříže mezi nejzákladnější produkt uměleckého kovářství.
Kované mříže můžeme vidět na každém rohu, ať už se jedná o mžíže osazené v oknech, vchodových dveřích, či na balkonech a na naši práci nenarážíte jen v Plzni.
Ačkoli se dříve kvalitní kované mříže nahrazovali různými náhraškami tak v současné době je tomu právě naopak a kované mříže můžeme opět nalézat na nejrůznějších místech nejen Plzeňského kraje.
Naší Plzeňskou kovovýrobu opouštějí kované mříže vyráběné dle potřeb zákazníka jak mírou tak použitými materiály.
Je běžnou praxí uměleckého kovářství naší kovovýroby, že vyrábí ozdobné kované mříže, které plní estetickou stránku tak i kované mříže bezpečnostní jejichž účel bývá především zajišťovací.
Velmi často nás zákazníci z okolí Plzně vyhledávají kvůli kovaným mřížím do oken či dveří.
Nejen mříže do oken a dveří Vám Naši mistři uměleckého kovářství vyrobí na míru, ale vytvoří Vám i mříže do balkonů, na parapety .....  stačí si jen říct.
Samozřejmostí je bezplatná konzultace a cenová nabídka předem, protože našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc.
Hotové výrobky můžeme po dohodě odvést zákazníkovi až do domu a to nejen v případech kdy bydlí v Plzni a okolí Plzeňského kraje.
Kovovýroba

Kategorie - Umělecké kovářství
Strana -
Kované mříže

Návrat na obsah